Commonwealth Of Independent States Tenders
Executive Committee Of Khmilnytsia City Council Tender
Civil And Construction...+1Civil Works Others
Ukraine
Ціна Тендерної Пропозиції = Цфакт * Ф, Де Ф – Плановий Обсяг Споживання Електричної Енергії (квт*год), Який Замовник Має Намір Придбати За Результатами Цієї Процедури Закупівлі. Розрахунок Ціни Відповідно До Абз. 1 Ч. 3 Ст. 22 Закону, За Яку Учасник Згоден Виконати Замовлення, Повинен Здійснюватися Наступним Чином: Ц = ( Ца + Тосп + Впост) * 1,2; Де: «ц» – Вартість Електричної Енергії За Розрахунковий Період (місяць); Ца - Середньозважена Ціна На Ринку "на Добу Наперед" За Розрахунковий Період, Що Формується За Даними Дп «оператор Ринку», Розміщеними На Його Веб-сайті Www.oree.com.ua. «ца» Не Включає Пдв, Тосп, Впост. «тосп» – Тариф На Передачу Електричної Енергії Встановлюється Постановою Національної Комісії, Що Здійснює Державне Регулювання У Сферах Енергетики Та Комунальних Послуг «про Встановлення Тарифу На Послуги З Передачі Електричної Енергії Нек «укренерго» Від 19.12.2024 Р. № 2200, «тосп» Є Регульованою Складовою Ціни Договору – 0,68623 Грн. За 1 Квт*год Без Пдв. «1,2» - Математичне Вираження Ставки Податку На Додану Вартість (пдв – 20%), Яке Нараховується Згідно Податкового Кодексу України. «впост» – Вартість Послуг Постачальника, Що Включає Усі Витрати Постачальника, Які Необхідні Для Виконання Постачальником Умов Цього Договору, Грн За 1 Квт*год Без Пдв Та Не Змінюється Протягом Усього Строку Дії Договору. *примітка: «впост» – Вартість Послуг Постачальника (маржа, Коефіцієнт Прибутковості Учасника), Що Визначається Учасником У Ціні Своєї Пропозиції, Не Може Бути Величиною Від’ємною Та Не Може Дорівнювати Нулю. Цей Показник, Щоб Вважатися Прибутком, Має Мати Позитивну Величину, Тобто Бути Більше Нуля. Вищезазначені Вимоги До Формування Ціни Пропозиції Встановлюються Для Всіх Учасників Однаково, Без Виключень. У Разі, Якщо Учасник При Поданні Пропозиції, Порушить Вищезазначені Умови Та Вимоги До Формування Ціни Пропозиції Та Договору, Та/або У Разі, Якщо Значення «впост» –– Вартість Послуг Постачальника (маржа, Коефіцієнт Прибутковості Учасника), (без Заокруглень) Буде Від’ємною Величиною (значенням Зі Знаком «мінус»), Це Буде Розцінюватися Як Відмова Учасника (прирівнюється До Письмової Відмови Переможця-відбору Від Укладання Договору) Від Укладання Договору На Умовах, Визначених Замовником У Запиті Пропозицій Постачальників, Зокрема У Проєкті Договору Та Його Додатках, Що Є Складовою Частиною Запиту Пропозицій Постачальників (згідно Підпункту 2 Пункту 64 Постанови №822 «про Затвердження Порядку Формування Та Використання Електронного Каталогу» Від 14.09.2020 Року (зі Змінами) Та Така Пропозиція Підлягає Відхиленню.
Closing Soon23 May 2025
Tender AmountUAH 621.6 K (USD 14.9 K)
NU Lviv Polytechnic Tender
Others
Ukraine
Поставка Товару Партіями (1 Раз На Тиждень) Згідно Заявок Замовника. Умови Оплати: Післяоплата 100% Протягом 30 Календарних Днів З Дати Поставки Товару (окремої Партії Товару). Строк Поставки Товару Та Виконання Супутніх Послуг До 15.09.2025 Року. Адреса Доставки: 82660, Україна, Львівська Область, С. Славське, Вул. Івана Франка, 49.
Closing Soon23 May 2025
Tender AmountUAH 279.6 K (USD 6.7 K)
MUNICIPAL NON COMMERCIAL ENTERPRISE OF LVIV REGIONAL COUNCIL LVIV REGIONAL INFECTIOUS CLINICAL HOSPITAL Tender
Others
Ukraine
Місце Поставки Товару: 79010, Україна , Львівська Обл., Львів, Вулиця Пекарська, Будинок 54 Кількість – 4 Лоти: Лот №1 - 3 Найменування, Згідно Обсягів Тс Лот №2 – 11 Найменувань, Згідно Обсягів Тс Лот №3 – 4 Найменування, Згідно Обсягів Тс Лот №4 – 12 Найменувань, Згідно Обсягів Тс
Closing Date28 May 2025
Tender AmountUAH 310 K (USD 7.4 K)
COMMUNAL ACCOMMODATION OF VOLINSKY REGIONAL PSYCHIATRIC LICARNYA OF M LUTSK VOLINSKY OBLASNOY RADY Tender
Civil And Construction...+1Civil Works Others
Ukraine
Розрахунки За Товар Замовником Проводяться Згідно Накладних, Перерахування Грошових Коштів На Розрахунковий Рахунок Постачальника Протягом 10 Календарних Дні З Дня Отримання Товару.строк (термін) Поставки (передачі) Товарів: З Дня Підписання Договору По 01 Липня 2025 Року (включно). Термін Поставки Постачальником Протягом 5 Робочих Днів З Дня Заявки Про Потребу Товару Замовником. Доставка Та Розвантаження Товару Здійснюється Силами Та За Рахунок Постачальника.
Closing Soon23 May 2025
Tender AmountUAH 29.7 K (USD 718)
State Institution Territorial Medical Association Of The Ministry Of Internal Affairs Of Ukraine In The Chernivtsi Region Tender
Civil And Construction...+2Civil Works Others, Excavation
Ukraine
Поставка Товару Здійснюється За Рахунок Постачальника На Підставі Заявок Замовника, Протягом Одного Дня З Дати Погодження Заявки, У Робочі Дні З 9.00 Год До 15.00 Год, За Адресою Замовника: 58013, М. Чернівці, Вул. Героїв Майдану, 228. Термін Поставки Товару До 10.09.2025 Року.
Closing Soon23 May 2025
Tender AmountUAH 49.9 K (USD 1.2 K)
National Bank of Ukraine Tender
Others
Ukraine
Місце Надання Послуг: М. Київ, Вул. Пухівська, 5 (приміщення Мийки Автомобілів Національного Банку України). Послуги Включають В Себе: - Послуги З Профілактичного Технічного Обслуговування Очисних Споруд Портальної Мийки Автомобілів; - Послуги З Технічного Обслуговування Щодо Усунення Несправностей Очисних Споруд Портальної Мийки Автомобілів. Обсяг Надання Послуг Згідно Додатку 2 “технічна Специфікація” До Тендерної Документації. Строк Надання Послуг: - Послуги З Профілактичного Технічного Обслуговування За Договором Надаються Контрагентом Протягом 12 (дванадцяти) Місяців З Дати Укладення Договору, 1 (один) Раз На Місяць На Підставі Заявок Національного Банку Про Надання Послуг, Що Складаються Національним Банком В Довільній Формі Та Надсилаються На Електронну Пошту Контрагента. Строк Надання Послуг За Кожною Заявкою Становить 5 (п’ять) Робочих Днів Від Дати Направлення Контрагенту Заявки. Звітним Періодом За Договором Є Місяць; - Послуги З Технічного Обслуговування Щодо Усунення Несправностей Надаються Протягом Всього Строку Дії Договору При Виникненні Несправностей На Підставі Заявок Національного Банку, Що Складаються Національним Банком В Довільній Формі Та Надсилаються На Електронну Пошту Контрагента (на Умовах, Викладених В Проєкті Договору Про Закупівлю, Який Наведено У Додатку 6 До Тендерної Документації). Контактні Особи: З Технічних Питань – Лавріненко Олег, Електронна Адреса: Oleg.lavrinenko@bank.gov.ua; З Організаційних Питань – Іващенко Інна, Тел. (050) 938-58-99; Електронна Адреса: Inna.ivashchenko@bank.gov.ua.
Closing Date30 May 2025
Tender AmountUAH 110.1 K (USD 2.6 K)
PRIVATE JOINT STOCK COMPANY KYIVVODOKANAL JOINT STOCK COMPANY Tender
Others
Ukraine
Закупівля Здійснюється За Рахунок Власних Коштів Прат «ак «київводоканал». Категорія: Юридичні Особи Та/або Суб’єкти Господарювання, Які Здійснюють Діяльність В Окремих Сферах Господарювання, Зазначені У Пункті 4 Частини Першої Статті 2 Закону України «про Публічні Закупівлі». Математична Формула Для Розрахунку Приведеної Ціни (у Разі Її Застосування). Єдиним Критерієм Оцінки Тендерних Пропозицій Є Ціна З Пдв. Питома Вага Цінового Критерію – 100 Відсотків. Мова (мови), Якою (якими) Повинні Готуватися Тендерні Пропозиції: Українська.
Closing Date29 May 2025
Tender AmountUAH 127.7 K (USD 3 K)
11-20 of 3438 active Tenders