Tender Results of Scientific And Academic Computer Network State Research Institute
Scientific and Academic Computer Network State Research Institute Tender Result
Result Stage: Awarded (AOC Available)
Poland
1. Przedmiotem zamówienia jest rozwój platformy pomocowej 116sos.pl wraz z obsługą infolinii (dla osób dorosłych będących w kryzysie emocjonalnym) oraz usługami towarzyszącymi, o których mowa w Załączniku nr 1 do Załącznika nr 1 do SWZ-SOPZ (tj.: w Harmonogramie zadań). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ, zwanym dalej „SOPZ” oraz w Załączniku nr 1 do SOPZ .(tj.: w Harmonogramie zadań).
Contract Date15 May 2023
Contract AmountPLN 4.6 Million (USD 1 Million)
Scientific and Academic Computer Network State Research Institute Tender Result
Result Stage: Awarded (AOC Available)
Poland
Przedmiotem usługi, która ma być realizowana w ramach przeprowadzonego postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie wybranego Rozwiązania Konkursowego jest dopracowanie i ewentualne dostosowanie Rozwiązania konkursowego oraz zastosowanie nagrodzonego rozwiązania u 16 podmiotów – uczestników pilotażu z rynku wieprzowiny oraz u 49 podmiotów – uczestników pilotażu z rynku wołowiny, wraz z niezbędnymi czujnikami, urządzeniami, narzędziami zbierania i śledzenia danych, interfejsami umożliwiającymi przekazywanie niezbędnych danych do pilotażowego systemu w NASK PIB oraz technologią potwierdzającą autentyczność danych i produktów, zasilenie systemu danymi archiwalnymi oraz bieżącymi, utrzymanie systemu w trakcie trwania prac badawczych w projekcie, przeprowadzenie instruktaży stanowiskowych wraz z raportem, bieżąca współprace z Zamawiającym w zakresie opisywania wyników badań, rekomendacji, wskazówek i kierunków rozwoju docelowego systemu paszportyzacji polskiej żywności.
Contract Date12 May 2023
Contract AmountPLN 2.8 Million (USD 667.5 K)
Scientific and Academic Computer Network State Research Institute Tender Result
Result Stage: Awarded (AOC Available)
Poland
Przedmiotem Zamówienia, jest: 1) Dostarczenie Zamawiającemu przez Wykonawcę niżej wymienionego Oprogramowania wraz z udzieleniem lub zapewnieniem przez Wykonawcę udzielenia Zamawiającemu stosownej licencji umożliwiającej korzystanie z Oprogramowania na zasadach wynikających z Warunków Licencyjnych - Oprogramowanie do wirtualizacji VMware Standard lub równoważne – 4 licencje; 2) wsparcie techniczne świadczone przez okres 12 miesięcy, o parametrach opisanych szczegółowo w stanowiącym Załącznik nr 2 do Umowy Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), przy czym w powyższym zakresie Wykonawca jest prawnie zobowiązany działać wobec Zamawiającego jako Licencjodawca lub w imieniu Licencjodawcy albo Licencjodawców, posiadając stosowne uprawnienie, umowę, pełnomocnictwo lub upoważnienie, pochodzące od Licencjodawcy albo Licencjodawców; 3) Realizacja lub zapewnienie świadczenia usług wsparcia Oprogramowania przez okres 12 miesięcy, o parametrach opisanych szczegółowo w stanowiącym Załąc
Contract Date11 May 2023
Contract AmountPLN 24.1 K (USD 5.6 K)
Scientific and Academic Computer Network State Research Institute Tender Result
Result Stage: Awarded (AOC Available)
Poland
1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego jest sukcesywna dostawa Urządzeń sieciowych wg następującego zestawienia: a) punktów dostępowych WLAN typu AP-I w maksymalnej liczbie 1650 szt. b) punktów dostępowych WLAN typu AP-O w maksymalnej liczbie 30 szt. c) przełączników ethernet typu SW-24 w maksymalnej liczbie 650 szt. d) przełączników ethernet typu SW-48 w maksymalnej liczbie 30 szt. e) przełączników ethernet typu SW-F w maksymalnej liczbie 30 szt. f) wkładek optycznych w maksymalnej liczbie 3500 szt. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także do: a) udzielenia lub zapewnienia gwarancji na dostarczone Urządzenia; b) udzielenia lub zapewnienia odpowiednich licencji na oprogramowanie wbudowane w dostarczone Urządzenia; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ, zwany dalej Umową.
Contract Date26 Apr 2023
Contract AmountPLN 5.3 Million (USD 1.2 Million)
Scientific and Academic Computer Network State Research Institute Tender Result
Result Stage: Awarded (AOC Available)
Poland
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zakup i dostawa kluczy bezpieczeństwa U2F oraz adapterów. 2. Na przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust.1 składają się: 1) Klucz bezpieczeństwa U2F typ A - w liczbie sztuk 1 000; 2) Klucz bezpieczeństwa U2F typ B - w liczbie sztuk 20 000; 3) Adapter przejściówka z USB-C na USB-A - w liczbie sztuk 1 000;
Contract Date24 Apr 2023
Contract AmountPLN 5.5 Million (USD 1.2 Million)
121-130 of 207 active Tender Results